Bałtyk - gdzie na trocie?

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
maciasd

Postautor: maciasd » 26 mar 2006, 23:36

pod latarnią.z szamanem i grzesiem planujemy za tydzien.o ile pogoda dopisze. a poza tym muche na które łowiłes za zdunem takie jak w tamtym roku??
tomekz
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 92
Rejestracja: 05 paź 2002, 12:54

Postautor: tomekz » 27 mar 2006, 08:14

Wszystkie ryby złowiliśmy na jasne krewetki takie jak w ubiegłym roku tylko ładniejsze. Ale była bardzo zimna woda i łowilismy głównie na to . Na spin nikt z nas nie łowił.. O to sie pytałeś?
maciasd

Postautor: maciasd » 27 mar 2006, 22:16

ładniejsze?? to chyba niemożliwe, bo przecież tamte poprzednie zrobiłem własnoręcznie..hi hi. o spinn nie pytałem. pozdrawiam
marcin bobola

Postautor: marcin bobola » 30 mar 2006, 12:25

andrzej pisze:
marcin bobola pisze:Ja już wrócliem. jak wyjezdzałem morze w okolicach mostu z Danią bylo calkowicie zamarzniete. Zastanawialem sie czy nie kupic podlodówki. Nie poddaje sie jednak i jak zdrowko dopisze jade za cztery tygodnie znowu. Pozdrawiam mb.


Marcin odezwij się jak bedziesz chciał jechać znowu. W marcu byłem na Bornholmie ale troszeczke pogoda nie dopisała.Ciekaw jestem czy bedziesz jechał do Szwecji czy też może na Bornholm. Wybrałbym sie jeszcze raz powędkować w Bałtyku, ale samemu to troszeczkę byłoby nudno.
Pozdr,
Andrzej

Czesc. Przepraszam, że odpowiadam tak późno ale niestety moje nerki odmówiły posluszeństwa i musiałem odwiedzic szpital. Co do wyjazdu to planowalem go na 2,3 tydzień kwietnia z tym że troche sie pozmienialo w zwiazku z moją chorobą i na dzień dzisiejszy czekam na opinie lekarza co do dalszego leczenia. Boje sie jednak , że tym razem trzeba będzie sobie odpuscić. Pozdrawiam mb.
andrzej
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 46
Rejestracja: 31 paź 2002, 11:26

Postautor: andrzej » 30 mar 2006, 21:31

Witam
Szkoda że tym razem planujesz sobie odpuścić ale jest to zrozumiałe, że są rzeczy ważniejsze niż wyjazd na rybki. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)
Pozdrawiam
Andrzej
marcin bobola

Postautor: marcin bobola » 01 kwie 2006, 11:52

tak to juz niestety bywa, ale nic straconego. koncem czrwca jade do Finmarku na łosośki to sobie nadrobie. pozdrawiam mb.
andrzej
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 46
Rejestracja: 31 paź 2002, 11:26

Postautor: andrzej » 01 kwie 2006, 12:19

Ja też jade z końcem czerwca do Finmarku. Byłem tam w zeszłym roku. Nad jaką rzekę jedziesz?
Pozdr
Andrzej
marcin bobola

Postautor: marcin bobola » 01 kwie 2006, 19:19

czesc. widze , że na ciągnie nas w podobne miejsca. w zeszłym roku też byłem w Finmarku. Tym razem jade na Borselve i Neiden. Po drodze zatrzymam sie w Szwecji w Byske i Kalix, a wracając na Gauli albo gdzieś niżej. jestem ciekaw gdzie Ty jedziesz i gdzzie lowileś ostatnio. jak możesz to napisz coś. pozdrawiam mb.
andrzej
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 46
Rejestracja: 31 paź 2002, 11:26

Postautor: andrzej » 01 kwie 2006, 22:33

W ubiegłym roku łowiliśmy na Lakselvie i Stabburselvie. W tym roku też się tam wybieramy. Było nas trzech i kazdy miał łososie na wędce. Ja z trzech które skusiły sie na muszkę wyciągnąłem na brzeg tylko jednego.
http://museumsnett.no/stabbursnes/laksebilder_2005.htm
Zostajemy tam na dwa tygodnie chociaz słyszałem że Borselva to tez piękna rzeka. Ciekaw jestem czy łowiłes kiedys na Orkli, jeśli tak to napisz jak tam wygląda sprawa z licencjami i nioclegami gdyz może na jesieni bym jeszcze raz pojechał do Norwegii. To tylko 1200 km z Ystad.
Trochę zmieniliśmy temat . Miało byc o trociach z Bałtyku a powoli zchodzimy na łososie z Norwegii :)) więc aby nie zanudzac innych dalszą część tego wątku możemy kontynuować już na privie.
arebosz@poczta.onet.pl

Pozdrawiam
Andrzej
Fario
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 85
Rejestracja: 21 paź 2002, 14:28

Postautor: Fario » 02 kwie 2006, 06:12

Nie na priva Andrzeju, tylko załóżcie nowy temat. Wszyscy chętnie poczytamy jak się łowi takie klocki :-)

Paweł Kobyłecki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości