Co tam Panie na Targach ?

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
slouli
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 57
Rejestracja: 01 lut 2004, 22:00

targi cdn....

Postautor: slouli » 05 mar 2004, 10:06

Pani Beato - serdecznie pozdrawiam chociaż osobiście nie mieliśmy okazji się jeszcze poznać. Ja rozumiem pani post i wszelkie konwenanse jeśli chodzi o działalność firmy wiem, że trzeba się rozwijać itd. Chodzi o to, że firma takiego pokroju, która handluje sprzętem za ciężkie pieniądze, którego nie można zobaczyć codziennie na półce w zwykłym sklepie, ba nawet w niezwykłym ciężko, powinna zrobić SZOŁ!!!!!!!!!!!! nie zwykłe tam niczym nie wyróżniające się stoisko tylko poprostu wypas przyciągający ludzi z kilkudziesięciu metrów. Po za tym oferta na stoisku jeśli chodzi o te rzeczy, których można było dotknąć była naprawdę uboga, ledwo zauważyłem, że to WY wogóle. Uważam, że marka takiego formatu zobowiązuje do czegoś PONAD tak jak jej sprzęt. Jak klient ma zostawić u was swoje ciężko zarobione pieniądze -duże nawiasem mówiąć jeśli nie został porażony ekskluzywnością super profesjonalizmem i niezatartym wrażeniem, że miał okazję zetknąć się z najwyższym poziomem o nazwie HARDY. Pozdrawiam co złego to nie ja ........
farios

Postautor: farios » 06 mar 2004, 10:45

Witam,
muszę stanąć w obronie stoiska Hardy - Greys, podczas mojej wizyty Pani Beata sama zapytała co mnie interesuje. a następnie zaproponowała możliwość przetestowania wędek na baseniku! Taka propozycja nie padla na żadnym innym stoisku. Wędeczki fajne, zwłaszcza jedna mi szczególnie pasowała (nie pamiętam niestety serii). Ja i ekipa, która przyjechała z P.Jurkowlańcem byliśmy pod wrażeniem fachowości Pani Beaty, która z danym tylko kobietom wdziękiem opowiadała o muszkarstwie! Pani Beato serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Robert Sadowski
P.S. fajnie byłoby gdyby można było zobaczyć więcej, ale cóż firma się rozwija, a powierzchnia na targach kosztuje!
slouli
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 57
Rejestracja: 01 lut 2004, 22:00

Postautor: slouli » 06 mar 2004, 13:48

Ależ oczywiście Farios. Wcale nie neguję tego,że Pani Beata jest wspaniałą kobietom wręcz ja jako gentelmen i wielbiciel kobiet uważam, żę jeśli kobieta jest piękna, miła i inteligentna tak jak Pani Beata to należy to podziwiać a jeśli jeszcze ma pojęcie o wędkarstwie muchowym to już idylla- anioł nie kobieta. Miałem na myśli surowe aspekty czysto handlowe broń Boże personalne.
Więc jeszcze raz serdecznie pozdrawiam PANIĄ BEATĘ i............
tu przebiję wszystkich (hahahhha)
składam najserdeczniejsze życzenia wszystkiego co najlepsze z okazji zbliżającego się DNIA KOBIET
wyrazy szacunku Grzegorz Fryc
Beata Niklas

Postautor: Beata Niklas » 07 mar 2004, 13:51

Witam ponownie,

Jesteście po prostu niesamowici ! Dziękuję za wszystkie miłe słowa. Rzeczywiście staram się zawsze najlepiej jak potrafię przedstawić naszą ofertę i to zwłaszcza muchową, bo chyba nie ma wątpliwości, ze to najbardziej elegancki rodzaj wędkarstwa.
Tak jak wspomniałam firma się rozwija i staramy się pokazywać asortyment coraz lepiej. Stawiamy jednak raczej na imprezy w terenie, ponieważ tylko tam da się naprawdę pokazać sprzęt. O ile tylko są warunki nie mamy nic przeciwko wypróbowaniu wędek i kołowrotków na wodzie czy choćby na trawie :) i dotyczy to nawet bardzo kosztownych modeli. Rozumiemy, że akurat muchówkę trudno jest kupić bez najmniejszego choćby testu. Poza tym targi rzadko są miejscem na tyle spokojnym, żeby można było wygodnie podyskutować na temat sprzętu i zawsze żałuję, że nie możemy poświęcić naszym klientom tyle czasu ile chcielibyśmy. Dlatego też zapraszam na czerwcowe zawody towarzyskie na Łebie (nawet jeśli nie wezmą Panowie udziału w samej konkurencji) gdzie wzorem roku ubiegłego zaprezentujemy i sprzęt i techniki rzutu. Dokładne informacje na ten temat zamieścimy niebawem na naszej stronie internetowej.
Aha, a łososiówki Greys były naturalnie :) i to różne modele

Pozdrawiam serdecznie,
Beata Niklas
Paweł Ziętecki
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 73
Rejestracja: 23 lis 2002, 21:41

Postautor: Paweł Ziętecki » 07 mar 2004, 15:07

Pisze Pani o targach we Wrocławiu?
Szkoda , że nie zauważyłem Greys. Nie widziałem na stojakach zadnych wędek dwuręcznych, a byłem u Państw dwa razy. Starość nie radość.

Pozdrawiam Paweł
slouli
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 57
Rejestracja: 01 lut 2004, 22:00

Postautor: slouli » 07 mar 2004, 21:53

Pani Beato czym jest 600km do pokonania wobec możliwości podyskutowania z Panią o sprzęcie muchowym, toż to pestka bardzo chciałbym tam być ale nie wiem czy będzie czas i finanse może jak Bozia da .......... Jeśli chodzi o post to jestem pełen podziwu tym razem za pełen profesjonalizm
Pozdrawiam i całuję rączki
slouli
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 57
Rejestracja: 01 lut 2004, 22:00

Postautor: slouli » 07 mar 2004, 21:56

P.S. Do Tomka Marcinkiewicza
Stary proszę cię zadzwoń bo wcięło mi twój numer, domowy zmieniłeś a Krzychu też nie ma. Mam naprawdę ważną sprawę. Lepiej zadzwoń jeśli chcesz z nami rozpocząć sezon za miedzą.
Awatar użytkownika
Tomasz Marcinkiewicz
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 59
Rejestracja: 30 sie 2002, 21:10

Postautor: Tomasz Marcinkiewicz » 08 mar 2004, 10:28

A nasz kolega Slouli w raju. Nie dość że o wędkarstwie to jeszcze z kobietami rozprawia :)
Pani Beato proszę na niego uważać ;-) To jest dobry wędkarz ale i nie tylko.

Też się przyłączam do życzeń z okazji Waszego święta Panie.

Pozdrawiam
TM <")))))><
slouli
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 57
Rejestracja: 01 lut 2004, 22:00

Postautor: slouli » 08 mar 2004, 23:59

Hahaahahaaa...................wstyd się przyznać ale Tomek ma rację.
farios

Postautor: farios » 10 mar 2004, 19:19

No to ma Pani mały Fan Club ;-), jak znajdę czas to pojadę na zawody bo mam "ciepłe" wspomnienie z Troci Łeby. Dobrze, że Pani nie startuje bo czuję, że szczena mogłaby nam opaść na koniec...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości