Kamizelka Vision Endurance

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
tomekz
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 92
Rejestracja: 05 paź 2002, 12:54

Postautor: tomekz » 14 mar 2003, 17:46

Używam od roku suche pudełka o takie http://www.taimen.com/msklep/default.php?cPath=66_83
Są szczelne (kompletnie) i muchy w nich nie mokną nawet w czasie głębokiego brodzenia. System mocowania much też się sprawdza. Są bardzo pojemne.
Ale :
Jak muchy zmokną (np na deszczu) to po powrocie dobrze jest muchy wyjąć z pudełka (wszystkie ) i wysuszyć bo mogą rdzewieć haczyki. A przynajmniej koniecznie trzeba otworzyć aż do wyschnięcia.
I ogonki much nie najlepij znoszą mocowanie much w pudełku.
Ogólnie jestem zadowolony.
Pozdrawiam,
Tomek
Paweł Ziętecki
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 73
Rejestracja: 23 lis 2002, 21:41

Postautor: Paweł Ziętecki » 14 mar 2003, 19:40

Mam pudełko 3505N. Z tych z linku Tomka. Wylosowałem w Tajmieniu jak mieli nagrody dla rejestrujacych się w sklepie po zmianie "wyglądu". :-))))). Sam pewnie bym nie kupił. Drogie. Ale jak już mam to używam. Jast b. dobre. Absolutnie wodonieprzpuszczalne. Jako ciekawostkę podam , że w małym pojemniczku na mikre muchy dno było klejące. Próbowałem czyścić. Na szczęście w porę zorientowałem się , że tak ma być. Mikre muszki są , dzęki temu, pewnie ulokowane , nie wypadają , wiatr ich nie wydmuchuje.
Pozdrawiam Paweł

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość