Karta Wędkarska

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
Sławek Stec
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 17
Rejestracja: 09 mar 2003, 14:01

Karta Wędkarska

Postautor: Sławek Stec » 24 mar 2003, 21:27

Potrzebuję pomocy w zakupie karty wędkarskiej w województwie zachodniopomorskim, oczywiście wody górskie. W tym roku nie mogę się niestety ruszyć z Berlina i chciałbym załatwić tę sprawę ewentualnie listownie. Czy któryś z kolegów może mi pomóc? Mam starą kartę, w tamtym roku niestety nie wykupiłem, brałem tylko dzienne zezwolenia.
Przydała by się też wymiana karty, to już moja druga i ma całkiem niezłą historię, w kolejnych latach wykupywałem tam gdzie mnie właśnie rzuciło z muchówką, jak Polska długa i szeroka, od Bieszczadów, Tatr, po Mazury, Gdańsk, Białogard i Nowielice. Może mógłbym wpaść na parę godzin do Szczecina i odebrać, ale w grę wchodzi tylko weekend. Chętnie skontakuję się telefonicznie.
Pozdrowienia

Sławek Stec
gość

Postautor: gość » 24 mar 2003, 21:57

W Szczecinie na targowisku "TURZYN" znajduje się stoisko wędkarskie, gdzie można wykupić zezwolenie w każdy dzień tygodnia, w weekendy czynne prawdopodobnie do 16:00 - może uda się Panu samodzielnie kupić zezwolenie?
Pozdrowienia!!!
Sławek Stec
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 17
Rejestracja: 09 mar 2003, 14:01

Postautor: Sławek Stec » 26 mar 2003, 16:32

Dziękuję, nie omieszkam skorzystać z rady, problem w tym, że powinienem wymienić też kartę. Ale już się znalazło rozwiązanie.
Sławek
Awatar użytkownika
Artur Łaniewicz
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 19
Rejestracja: 23 sie 2002, 21:12

karta

Postautor: Artur Łaniewicz » 26 mar 2003, 19:28

służę pomocą tel 608367165
Pozdrawiam Artur
Sławek Stec
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 17
Rejestracja: 09 mar 2003, 14:01

Postautor: Sławek Stec » 27 mar 2003, 16:47

Arturze,
wielkie dzięki, właśnie wszystko dogrywam z Arturem Wysockim.
Jak tam trocie na Redze? Masz może jakieś informacje.
slawomir.stec@t-online.de
Pozdrowienia
Sławek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości