Łeba, Słupia... - porządki

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
KOSTEK

Łeba, Słupia... - porządki

Postautor: KOSTEK » 11 kwie 2003, 14:34

Jeśli chodzi o to gdzie jest surwival (wątek "zawody muchowe") to Witia ma rację Artur ta dzicz znajduje się bliżej Lęborka,naprawdę ciężki teren, ale warty każdych męczarni
Natomiast wracając do sprzątania rzeki, w minioną niedzielę zebraliśmy siedemdziesiąt dużych worków i trzy lodówki wylądowały na brzegu no i ta pogoda jeśli pamiętasz mały sztorm nad rzeką, lekka śnieżyca i tak od dziewiątej do czwartej. Jeszcze dziś mnie telepie jak sobie przypomnę.
Borys

Łeba sprzątanie

Postautor: Borys » 12 kwie 2003, 04:58

Super gratuluję postawy, jednak lydzie to śmieciarze i bydło, w zeszłym tygodniu poszedłem na Słupię i płynęła sama benzyna, taka kur... mine wzięła, dzwonię po straż ale już byli, zbiorniki czyściła firma Rolmasz, już doszli kto ciekawe co im zrobią. Linke musiałem moczyć w mydle tak capiła. Ciekawostka to to że kolektor wychodzi na przeciw szkoły policji, mamy fajny kraj.Pozdro. Borys.
Jarek
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 95
Rejestracja: 20 sty 2003, 08:00

Postautor: Jarek » 14 kwie 2003, 06:21

Straszne rzeczy!
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2003, 09:34 przez Jarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Artur Wysocki
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 323
Rejestracja: 02 paź 2002, 12:22

Postautor: Artur Wysocki » 14 kwie 2003, 06:51

Z tym surwivalem to musimy wyjaśnić, za dwa tygodnie nad Dobrzycą. Kostek nie zapomnij znowu podbieraka. Pa.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości