Do Admina

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
FremeN
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 82
Rejestracja: 12 sty 2004, 11:02

Do Admina

Postautor: FremeN » 09 lut 2004, 19:32

Uparłem się i próbuję wysłać PW innemu użytkownikowi. Niestety równie uparty jest programik obsługujacy skrzynkę i zamiast wysłać wiadomość oraz przenieść do folderu Wysłane umieszcza ją w folderze Do wysłania...

Wkurzające.

Pzdr,
Darek Studziński
Awatar użytkownika
Tomek Bogdanowicz
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 144
Rejestracja: 25 kwie 2003, 08:16

Postautor: Tomek Bogdanowicz » 09 lut 2004, 19:54

Darku, to chyba tak działa. Zdaje się, ze jak osoba do której piszesz, zaloguje się, to automatycznie wiadomość pojawi się w jego skrzynce. Wtedy Ty bedziesz miał ją w wysłanych.
Ale pewien nie jestem....
Pzdr, Tomek
Awatar użytkownika
Robert Pastryk
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 108
Rejestracja: 14 sie 2002, 15:19

Postautor: Robert Pastryk » 09 lut 2004, 21:23

Darku,
Jest dokładnie tak jak pisze Tomek. Może rzeczywiście terminologia jest nieco myląca i nie dokładnie tak to działa jak w rozmaitych Outlookach, do których przywykliśmy, ale wiadomość "wisi" w "Do wysłania" dopóki nie przeczyta jej odbiorca. Po przeczytaniu, przechodzi do "Wysłane".
Popatrzymy na do dokładniej i postaramy się opisać to tak, aby było bardziej zrozumiałe.
Dzięki za zwrócenie uwagi.

Robert
Awatar użytkownika
Zbigniew Woźniak
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 48
Rejestracja: 16 sie 2002, 13:24

Re: Do Admina

Postautor: Zbigniew Woźniak » 09 lut 2004, 21:52

FremeN pisze:Uparłem się i próbuję wysłać PW innemu użytkownikowi. Niestety równie uparty jest programik obsługujacy skrzynkę i zamiast wysłać wiadomość oraz przenieść do folderu Wysłane umieszcza ją w folderze Do wysłania...

Wkurzające.

Pzdr,
Darek Studziński


Kolego mily, za bardzo kombinujesz i analizujesz. Nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu - autorzy phpBB tak to wymyslili i jest to rozsadne. List mozesz poprawiac doputy, dopuki go adresat nie przeczyta. Troche podobnie zorganizowany jest uzywany przez Ciebie Microsoft Outlook Express 5.50.4807.1700 . Nie powines byc wiec zszokowany. Widze ze Cie sprawy mailowe przesladuja na rozne sposoby ;-).
ZbychW
FremeN
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 82
Rejestracja: 12 sty 2004, 11:02

Postautor: FremeN » 09 lut 2004, 22:33

Robert Pastryk pisze:Darku,
Jest dokładnie tak jak pisze Tomek. Może rzeczywiście terminologia jest nieco myląca i nie dokładnie tak to działa jak w rozmaitych Outlookach, do których przywykliśmy, ale wiadomość "wisi" w "Do wysłania" dopóki nie przeczyta jej odbiorca.


To może to nazwać np. "Oczekujące na odebranie", wtedy sprawa byłaby oczywista. A tak klikam "Do wysłania" i klikam :-)))))))

Pzdr,
Darek
FremeN
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 82
Rejestracja: 12 sty 2004, 11:02

Re: Do Admina

Postautor: FremeN » 09 lut 2004, 22:34

Zbigniew Woźniak pisze:Widze ze Cie sprawy mailowe przesladuja na rozne sposoby ;-).


Czepia się :-)))))

Pzdr,
Darek
tomekz
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 92
Rejestracja: 05 paź 2002, 12:54

Postautor: tomekz » 10 lut 2004, 14:17

Jest dobrze!!! Nic nie zmieniajcie. Tak działa większość programów wysyłających pocztę.
FremeN
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 82
Rejestracja: 12 sty 2004, 11:02

Postautor: FremeN » 10 lut 2004, 17:55

tomekz pisze:Jest dobrze!!! Nic nie zmieniajcie. Tak działa większość programów wysyłających pocztę.


OK, pojąłem zasadę działania, moge się z nią zgodzić -> dopóki Odbiorca nie przeczyta wiadomośc wisi na serwerze.
Ale na pewno nie z adnotacją Do wysłania, bo ja ją JUŻ wysłałem. To sprzeczne z logiką.

Dla mnie EOT.

Pzdr,
Darek
Paweł Ziętecki
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 73
Rejestracja: 23 lis 2002, 21:41

Postautor: Paweł Ziętecki » 10 lut 2004, 22:29

FremeN pisze:Ale na pewno nie z adnotacją Do wysłania, bo ja ją JUŻ wysłałem. To sprzeczne z logiką.



Czepia się.;-))))))))))))

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości