Najlepszy film o wędkarstwie...

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
Paweł Ziętecki
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 73
Rejestracja: 23 lis 2002, 21:41

Postautor: Paweł Ziętecki » 06 gru 2002, 21:27

Zastanawiam sie właśnie , razem z żoną, czy "Złote Węgorze" to nie to samo co "Śmierć pięknych saren". Oświećcie mnie bo już jestem całkiem głupi a nie chcę czytac znowu książki bo jest trochę smutna.

Pozdrawiam Paweł
Awatar użytkownika
Grzesiek Łoszewski
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 84
Rejestracja: 14 sie 2002, 15:22

Postautor: Grzesiek Łoszewski » 06 gru 2002, 23:37

" Dzień wielkiej ryby" . Na pewno grała tam młodziutka Joanna Brodzik.

Reżyseria Marek Barański. Film zrobili faceci, którzy kompletnie nie mięli pojęcia o wędkowaniu (zresztą nie mają do dzisiaj).
A dla Ciebie Arturze, specjalnie za pamięć, pozdrowienia od nieco już starszej Joasi
Strzała
Artur Dac
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 31
Rejestracja: 25 wrz 2002, 11:10

Postautor: Artur Dac » 07 gru 2002, 09:28

Z cala pewnoscia "Zlote wegorze" i "Smierc pieknych saren" to dwa rozne filmy. Mialem je na kasecie zgrane z TVP ale niestety podczas jednej z licznych przeprowadzek gdzies je wcielo. Trzeba miec nadzieje, ze ktoras z telewizji je pokaze. Najwieksze szanse beda chyba na Le Cinema. oni czasami puszczaja starsze filmu z bylych demoludow. Zobaczymy.

Swoja droga , kiedy bede w Czechach poszukam i postaram sie kupic te filmy.

Za pozdrowienia, bardzo dziekuje. Film moze nie byl abc wedkarstwa ale swoj klimat mial, do ktorego duzy wklad wniosla wlasnie J. Brodzik.

Pozdrawiam ja bardzo serdecznie.
Pozdrawiam Artur

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości