• 1
  • 2
  • 3

O nas

o nas01O nas

NaMuche.pl to Grzegorz Łoszewski i Robert Pastryk.
Robert z wykształcenia socjolog, zawodowo związany ze spedycją i logistyką. Łowi od dziecka, na muchę od kilku lat. Żonaty, trójka dzieci. Znany, całodobowy degustator żurków i wieprzowiny.
Grzesiek też lubi posmakować i zjeść, ale raczej wieczorem. Na muchę łowi od ponad dwudziestu lat. Z wykształcenia teolog i filozof, przypadkowo z zawodu scenarzysta filmowy. Jedna żona i jedna córka.
Obaj tak jak muszkarstwu wierni są tylko swoim żonom. Między innymi dlatego, że cierpliwie tolerują ich pasję i wpajają szacunek do niej dzieciom.


W 2020r portal przeszedł w ręce dwóch wędkarzy: Sebastian Ruszkiewicz(Seba) - właściciel Galerii Muchowej(www.galeriamuchowa.pl oraz www.polishnymph.pl) oraz Mariana Stępniewskiego(Venom - Muchoświry). 

Sebastian Ruszkiewicz - z wykształcenia ekonomista, związany z zarządzaniem działami handlowymi. W czasie prywatnym oddany pasji wędkarstwu muchowemu od ponad 30 lat. Łowi wszystkimi meotodami oprócz DH. To jeszcze przed nim. Przyjdzie czas i na to. Uwielbia gotować i dawać ludziom przyjemność z tego tytułu. 

Marian Stępniewski - tradycjonalista pełną gębą. Uwielbia DH i łowienie na mokrą muchę i daleką nimfę. W czasie wolnym zapalony informatyk, programista. To jego zasługa, że namuche.pl żyje nowym życiem, w niezmienionej wersji odzyskujac wszystkie dane. 

Mamy nadzięję, że portal namuche.pl będzie wskazywał kierunek muszkarstwa w Polsce, uświadamiał co jest ważne a co można by zmienić. Świat się zmienia a muszkarstwo wraz z nim. Oby w dobrą stronę z naszym udziałem. 

Do spotkania nad wodą.

Seba i Marian